Кравчук хоче створити в ТКГ “раду людей” Донбасу

Ірина Дубровська 6, Жовтень 2020, 11:22 171
Кравчук хоче створити в ТКГ “раду людей” Донбасу

Голова української делегації в Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук вважає доцільним створити в ТКГ “раду людей”, які знають Донбас.

Про це заявив Кравчук в ефірі телеканалу “Україна 24”.

“Дуже багато сьогодні є людей, з Донбасу також, які пропонують свої послуги, не ставлять завдання їх включення (до ТКГ – ред.), а як волонтери пропонують…

Ми думаємо над тим, як створити раду людей. Не одного взяти члена делегації в ТКГ (замість Фокіна – ред.), а зібрати раду людей, які будуть допомагати.”– повідомив він.

Кравчук зазначив, що наразі із питанням призначення першого заступника голови делегації не будуть поспішати. Він обіцяє підійти до цього питання зважено та радитись із багатьми людьми. В Офісі президента кандидатуру нового заступника чекають саме від Кравчука.

До “ради людей” перший президент хотів би долучити не обов’язково осіб, які народились на Донбасі, а й тих, хто там працював, має певний досвід та “добре знає Донбас”.

Слід зазначити, що до складу ТКГ уже входять вихідці з Донбасу, зокрема журналісти Сергій Гармаш і Денис Казанський, які вже неодноразова брали участь у засіданнях.