Кравчук запропонував “дати Путіну під дих”

Володимир Маркопольский 17, Квітень 2021, 10:34 57212

Президенту Росії Володимиру Путіну можна”дати під дих”.

Про це перший президент України Леонід Кравчук заявив в ефірі програми “Свобода слова Савіка Шустера”.

На питання ведучого ” який може бути компроміс? Що дати Путіну?”Леонід Кравчук відповів:” потрібно тверезо дивитися на ситуацію. Якщо ми будемо шукати “що Путіну треба щось дати”, то він захоче всю Україну, щонайменше. Дати йому можна тільки силою. І дати під дих. Тому що він не піде на компроміси”.

“Наводжу вам приклад. Ми знаходимося на засіданні Тристоронньої контактної групи. Я чую зауваження Гризлова, представника Росії і представників ОРДЛО. На ці зауваження я готую відповідний документ і подаю його для розгляду.

Просто документ, який має завдання відпрацювати координаційний механізм за порушенням тиші і відповідальність, відповідні дисциплінарні заходи. Подивилися документ – “не треба, ми вже такі документи приймали”. Ну кажу ” ви тільки що говорили, що треба. Тепер вже не треба, як подали”. Це означає-У них позиція ні з чим не погоджуватися. У них позиція-нічого не слухати”, – розповів Кравчук.

Він додав: “хоч раз я хотів би почути від деяких лідерів нашої” опозиції”, що в чомусь винна Росія і делегація Росії. А то весь час” ми не можемо”,” влада не хоче”,”було краще, стало гірше”. Невже на нашій території-люди, які хочуть будувати російську Україну в Україні. Ну не дозволимо ми цього робити нікому”.