Начальником Головного слідчого управління ДБР хочуть призначити фігуранта “плівок Труби”

ДУМКА 22, Січень 2021, 12:00 345
Начальником Головного слідчого управління ДБР хочуть призначити фігуранта “плівок Труби”

Новим начальником Головного слідчого управління ДБР вже найближчими днями стане колишній голова патронатної служби звільненого ще в грудні 2019 року директора ДБР Романа Труби – Олександр Удовиченко.

Про це повідомив адвокат, голова ГО “Рада громадського контролю”, екс-радник директора ДБР Олег Шрам.

“Знову двадцять п’ять.

Невже в нашій країні немає гідних кандидатів на вищі керівні посади в ДБР і чому Президенту підсовують таких кадрів?

Друзі, як повідомляв ще на початку грудня, новим начальником Головного слідчого управління ДБР вже найближчими днями стане колишній голова патронатної служби звільненого ще в грудні 2019 року директора ДБР Романа Труби – Олександр Удовиченко.

Цей той самий Удовиченко, який:

– незаконно втручався у досудові розслідування слідчих ДБР;

– присутній на записах, опублікованих в тг-каналі “Трубу прорвало”;

– втручався в роботу конкурсних комісій ДБР;

– за фактом протиправних дій якого голова та секретар першого скликання Ради громадського контролю при ДБР ініціювали кримінальне провадження у зв’язку із вчиненням ним злочинів, передбачених ст.343 та 387 Кримінального кодексу, та багато іншого.

Невже розпочате в кінці 2019 р.з ініціативи Президента перезавантаження ДБР потрібне було для того, щоб ті, хто намагався перетворити цей правоохоронний орган в Закрите акціонерне товариство і у зв’язку з чим були звільнені, через рік знову повернулися в Бюро на керівні посади старшого офіцерського складу.

Так, є презумпція невинності і жоден суд не визнав Удовиченка винним у скоєнні злочину.

Але невже конкурсна комісія, вибираючи Удовиченка керівником ГСУ ДБР, не знала де і ким він працював, коли і чому був звільнений з Бюро він і його патрон?

І чого можна очікувати від такого “начальника”, якою” правоохоронною ” діяльністю він займатиметься в ДБР, як використовуватиме нові повноваження?

Ну як можна призначати на посади в ДБР тих, через кого тільки рік тому було розпочато його перезавантаження?!”- заявив Шрам.