“НАТО втручатися не буде”: у Путіна відкрито пригрозили війною проти України

ДУМКА 8, Квітень 2021, 16:47 256
“НАТО втручатися не буде”: у Путіна відкрито пригрозили війною проти України

Заступник глави адміністрації президента Росії Дмитрій Козак, який бере участь у нормандських переговорах у ролі політрадника, заявив, що початок Києвом бойових дій на Донбасі може змусити Росію стати на захист своїх громадян і стати “початком кінця України”.

“Я вважаю, що є вже такі оцінки, і підтримую ці оцінки, які є і всередині України, що початок бойових дій – це початок кінця України. Це самостріл, постріл собі не в ногу, а в скроню”, – сказав він.

За словами Козака, в разі відновлення військових дій на Донбасі Росія буде змушена стати на захист своїх громадян в залежності від масштабу конфлікту.

До лютого 2021 року російські паспорти отримали понад 600 тисяч жителів ОРДЛО, підкреслює видання.

“Все залежить від того, який масштаб буде пожежі. Якщо там буде, як каже наш президент, влаштована Сребрениця, мабуть, змушені будемо стати на захист”, – заявив Козак на зустрічі з експертами Інституту світової економіки і міжнародних відносин РАН.

Він також прокоментував заяву президента України Володимира Зеленського про те, що вступ до НАТО є єдиним шансом покласти край війні на Донбасі.

“Де НАТО і де конфлікт в Україні. Де логіка? Це теж початок розвалу України… ніяке НАТО не буде втручатися в цей конфлікт”, – додав Козак.

Козак також заявив, якщо “нескінченно петляти”, як, за його словами, це робить Україна і її партнери, то “можливий курс на заморожування” конфлікту.

“З точки зору можливостей практично врегулювати конфлікт, вважаю, що він може бути врегульований, ну, за рік. Можна всі ці питання вирішити, якщо діяти послідовно, дотримуватися раніше досягнутих домовленостей”, – сказав він.

Ситуація на Донбасі загострилася наприкінці березня. 8 квітня Володимир Зеленський приїхав з робочим візитом на схід України.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що російський президент упевнений, що саме Київ провокує загострення на фронті.

Раніше президент України Володимир Зеленский прокоментував загостреня на Донбасі.

Раніше президент України Володимир Зеленський закликав Канаду “проявити лідерство” і сприяти отриманню Україною ПДЧ в НАТО.

Раніше повідомлялося, що в Кремлі пригрозили Україні за її прагнення вступити в НАТО.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що США зажадали від Росії пояснень через стягування своїх військ до кордону з Україною.

Раніше голова фракції “Слуга народу” Давид Арахамія заявив, що Україна досі не стала членом НАТО, тому що країни-учасниці Альянсу не хочуть прийняти політичне рішення про це.

Раніше п’ятий лідер “Європейської солідарності” Петро Порошенко назвав найкращу гарантію для безпеки України.