“Не спекулюйте, не вам мене вчити!”- Аваков не захотів вибачатись за злочин поліцейських

Ірина Дубровська 5, Червень 2020, 17:00 90
“Не спекулюйте, не вам мене вчити!”- Аваков не захотів вибачатись за злочин поліцейських

Очільник МВС Арсен Аваков під час виступу у Верховній Раді зірвався на народну обраницю з фракції «Голос» Інну Совсун, яка попросила його публічно вибачиться перед батьками вбитого 5-річного Кирила Тлявова.

«Я не буду робити те, що ви хочете, я буду робити те, що повинен. Ви сказали неправду, коли сказали, що вбивці 5-річного Кирила Тлявова на волі. Це не так», – сказав Аваков.

За його словами, ексспівробітник поліції, який фігурує в справі про вбивство хлопчика, наразі перебуває у в’язниці. Ще двох підозрюваних суд «відпустив з певними обов’язками» два місяці тому. Також запобіжний захід було обрано неповнолітньому фігуранту справи.

Аваков додав, що вчора була річниця смерті Кирила.

«Поліція разом з тією родиною завжди, зокрема і вчора там був поліцейський. Тому не треба спекулювати. Не вам мене вчити як кажуть “батьківщину любити”. Я патріот “до мозку кісток” і працюватиму на державу, а не на політичні інтереси деяких політичних партій», – заявив міністр.

Нагадаємо, 31 травня 2019 року в Переяславі двоє поліцейських Іван Приходько та Володимир Петровець в стані алкогольного сп’яніння вирішили влаштувати стрілянину по мішенях. Поруч гуляв 5-річний Кирило, якому куля влучила в голову. За життя хлопчика лікарі боролися три дні, але 3 червня він помер унаслідок пошкодження головного мозку.

Приходько і Петровця затримали. Вони свою провину не визнають. Пізніше стало відомо, що на момент трагедії в компанії поліцейських перебували ще двоє людей – дорослий і неповнолітній.

2 травня двоє підозрюваних у вбивстві хлопчика вийшли на свободу – Петровець і Дмитро Кривошей. Таким чином під вартою перебуває тільки Приходько. Неповнолітній син Петровця, який фігурує у справі, перебуває під особистим зобов’язанням.