Порошенко провів зустріч з лідером Європейської народної партії

ДУМКА 12, Січень 2022, 19:28 360
Порошенко провів зустріч з лідером Європейської народної партії

П’ятий президент України та лідер “Європейської солідарності” Петро Порошенко провів зустріч з Генеральним секретарем Європейської народної партії Антоніо Лопес-Істурісом під час воєї робочії поїздки до Брюсселя.

Про це він повідомив у себе в Facebook, передає “Думка“.

Під час робочої поїздки до Брюсселя зустрівся з Генеральним секретарем Європейської народної партії Антоніо Лопес-Істурісом. Ми обговорили питання зміцнення євроатлантичної солідарності з Україною через агресію Росії.

Наголосив на неприпустимості відновлення концепції сфер впливу на європейському континенті та надання Росії права вето на вільний вибір європейських держав геополітичних союзів та інтеграційних утворень.

Та закликав до запровадження превентивних, а не реактивних санкцій проти російської влади за відмову від деескалації та загострення ризиків масштабного вторгнення на територію України.
Ідеться зокрема про відключення Росії від фінансової системи SWIFT, заборону на будь-які операції з російськими борговими зобов’язаннями, санкцій проти наближених до Путіна осіб і членів їх сімей та зупинку Північного потоку-2.