Порошенко відповів Зеленському: особисто вас породив олігарх Коломойський. ВІДЕО

ДУМКА 11, Листопад 2021, 20:45 516
Порошенко відповів Зеленському: особисто вас породив олігарх Коломойський. ВІДЕО

Лідер “Європейської солідарності” Петро Порошенко відповів президенту Володимиру Зеленському на його відео, яке він записав за підсумками засідання Ради національної безпеки і оборони.

Свою відповідь Порошенко опублікував у себе в Telegram, передає “Думка“.

“У вчорашньому відосику я побачив, що Зеленський обурився філософським питанням, яке турбує людство вже більше 2 тисяч років – що первинне, яйце чи курка. Хто кого, вопрошає Зеленський, породив? Політики породили олігархів чи олігархи породили політиків? Володимире Олександровичу, гранично ясно, що політика Зеленського зачав, породив і опікується олігарх Коломойський”, – сказав Порошенко.

Порошенко нагадав, що саме Ігор Коломойський був основним спонсором проектів Володимира Зеленського.

“Він, відповідно до інформації, яка стала відомою всьому світові, дав гроші «95 кварталу» і Зеленському на розкрутку. Гроші, які були вкрадені у вкладників ПриватБанку. Він разом з вами, Володимире Олександровичу, їх відмив. Він надав можливості каналу 1+1, де ви чи спільні власники, чи ви там були менеджером, для того, щоб ви розкрутилися. І зараз ви намагаєтеся, використовуючи можливості цього каналу, дурити людей. В це вже ніхто не вірить”, – зазначи Порошенко.

“Ви боїтеся застосовувати санкції проти Коломойського. Уже навіть не незаконні санкції РНБО, а хоча б дублювати американські санкції наших партнерів. І вам постійно це питання ставлять – в тому числі і у США”, – додав Порошенко.

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський заявив, що ”Закон про олігархів“ дійсно працює, оскільки лідер Європейської солідарності Петро Порошенко продав два своїх телеканали “П’ятий” і “Прямий” після того, як закон був прийнятий.