Путін назвав Україну “західним геополітичним проектом”

Володимир Маркопольский 17, Лютий 2021, 15:24 70
Путін назвав Україну “західним геополітичним проектом”

Президент РФ Володимир Путін вважає, що противники будівництва газопроводу “Північний потік 2” прагнуть змусити Росію заплатити за “їх геополітичний проект “Україна”.

Про це повідомляє прес-служба Кремля.

“Чому так все крутиться навколо “Північного потоку-2”? Хочуть змусити Росію платити за їх геополітичний проект “Україна”, ось і все”, – сказав він.

Разом з тим, президент РФ не уточнив, що саме він має на увазі говорячи про якийсь “геополітичний проект” заходу.

“Насправді все досить примітивно, все просто, ми-то це давно розуміємо, але такий світ, в якому ми живемо”, – резюмував Путін.

Нагадаємо, раніше у Білому домі заявляли про готовність переглянути введення санкцій щодо газопроводу “Північний потік-2”, але в тому випадку, якщо Німеччина дасть гарантії захисту інтересів України.

Згодом, у Держдепі заявили, що санкції – тільки «один з багатьох важливих інструментів» у розпорядженні США, щодо ситуації з газопроводом “Північний потік-2”.

Слід зазначити, шо український посол у Берліні Андрій Мельник розкритикував останнє інтерв’ю президента Німеччини Франка-Вальтера Штайнмаєра, заявивши, що Україна рішуче виступає проти перекручування історії нацистської окупації, а також спроб виправдати добудову газопроводу “Північний потік-2”.