Реальні статки стануть болючим відкриттям для тих, хто ще вірить в “чистоту” цієї влади,- Ар’єв

Ірина Дубровська 30, Травень 2020, 16:08 333
Реальні статки стануть болючим відкриттям для тих, хто ще вірить в “чистоту” цієї влади,- Ар’єв

“Великі статки Порошенка взагалі не секрет. На його підприємствах люди працюють офіційно, щороку в бюджет йде кілька мільярдів податків, а фонд оплачував нагальні потреби армії з 2014 року і витрачає сотні мільйонів на допомогу в боротьбі з коронавірусом тепер.

А от подивитися на статки Зеленського і Слуг народу буде цікаво – 1 червня крайній термін подання е-декларацій.

І от тоді будуть питання – звідки у Зеленського дві квартири у Великобританії і розкішна вілла в італійському Форте-деі-Мармі, якщо його фірми з 2014-ого показували для податкової лише збитки або невеличкий прибуток, з якого стільки елітної нерухомості не накупиш.

Значить, Зеленський під час війни обкрадав і державу, і армію, ухиляючись від сплати податків. Про це була хороша стаття і розслідування на ТБ.

Після цього стає зрозуміло, що Форбс-Україна, яким керує близький до Саакашвілі головний редактор, є не стільки незалежним калькулятором, скільки заангажованим політичним інструментом.

Ще днями побачимо реальні статки голови Верховної Ради, міністрів і народних депутатів від монобільшості. І там, повірте, чекає багато дуже цікавих відкриттів.

Особливо болючих для тих, хто ще вірить в «чистоту» цієї влади. Тому ці дні народ годують позавчорашнім протухлим інформаційним їдлом. Щоб після оприлюднення правди, слуги знову кричали своїм легковірним: «А ось Порошенко…»”- Володимир Ар’єв