Російські олігархи знайшли заміну Путіну, на черзі “наступник”, – Євген Дикий

Ірина Дубровська 18, Січень 2021, 01:12 283
Російські олігархи знайшли заміну Путіну, на черзі “наступник”, – Євген Дикий

Російські олігархи знайшли заміну Путіну. Почалася операція “наступник”
Нам доведеться далі мати справу із Імперією Зла, тільки тепер вже не ізольованою у світі

Як науковець, дуже скептично ставлюсь до конспірології. Більшість фактів, які стають основою теорій змов, набагато краще пояснюються людською дурістю, недбалістю (95%) та випадковістю (5%). Але ж “навіть якщо у вас паранойя, це ще не означає, що за вами не стежать”.

Лише мені здається, що недоотруєння Олексія Навального з подальшим телефонним камінгаутом “чистильника трусів”, та його сьогоднішнє тріумфальне повернення до Московії, де його зустрічають піонери з оркестром (опозиціонери) та почесна варта (менти з вагонзаками) – це початок “операції новичок”, вона ж “операція наступник”?

Коли російський режим реально когось хоче вбити, це виглядає, мяко кажучи, не так. Згадаємо Дудаєва, Литвиненка, Політковську, Новодворську, Нємцова і тисячі менш відомих. Тож не відпускає відчуття, що російські олігархи, налякані санкціями, готують демонстративну заміну старого і вже недієздатного Пу (“Акела промахнувся…”) на нібито “опозиційного політика” і “ворога режиму”, який при тому є таким само як Пу російським шовіністом та імперіалістом, “кримнашистом” тощо.

Не ведемось на дешеві розводки “іншої Росії”. На жаль, її “іншої” не існує

Захід радісно зніме санкції, російські еліти зітхнуть з полегшенням і продовжать щасливо жити на вкрадений “брудний трильйон”, а нам доведеться далі мати справу із агресивною Імперією Зла, тільки тепер вже не ізольованою у світі, як Північна Корея, а знову обласканою всіма шрьодерами і макронами продажного та водночас наївного Заходу. Ну що ж, і не таке переживали. Але готуємось. І не ведемось на дешеві розводки “іншої Росії”. На жаль, її “іншої” не існує. Лише ця – імперська, біологічно ворожа до всіх народів, що мріють вирватись на свободу. Хто б її не очолював, кагебешний старичок чи типу “демократичний” новичок.