“Русскій мір від Разумкова. Імітація демократії”,- Ар’єв, щодо закону “Про опозицію”

Ірина Дубровська 24, Липень 2020, 10:46 252
“Русскій мір від Разумкова. Імітація демократії”,- Ар’єв, щодо закону “Про опозицію”

Одразу кілька впливових спікерів у таборі монобільшості та партії «Слуга народу» анонсували можливість ухвалення закону про опозицію вже восени поточного року. На новій черговій сесії парламенту може бути проголосований закон, який значно розширить інституційну спроможність парламентської опозиції.

Вчора впевненості цим намірам додав голова Верховної ради Дмитро Разумков. Cпікер парламенту розповів, що законопроект напрацьовується робочою групою, до складу якої входять представники усіх фракцій та груп. Ймовірно, документ у першому читанні може бути розглянутий вже у вересні-жовтні поточного року.

Однак, у списку тих, кому Разумков доручив займатися цим питання, немає жодного парламентаря з проукраїнської опозиції. Про це написав у своєму Facebook Володимир Ар’єв:

“Це список осіб, яким Разумков довірив готувати проект закону про опозицію. Ви не знайдете в цьому списку нікого з фракцій парламентської проукраїнської опозиції. Але ви знайдете там слуг народа і соратника Портнова. Отже, фіксуємо факт: законопроект про права опозиції готується без врахування думки опозиції. Русскій мір від Разумкова. Імітація демократії.”- написав він.

Світлина від Volodymyr Ariev.
Світлина від Volodymyr Ariev.
Світлина від Volodymyr Ariev.