Луценко заявив, що Разумков веде переговори з Гордоном і Комаровським

ДУМКА 27, Жовтень 2021, 02:05 290
Луценко заявив, що Разумков веде переговори з Гордоном і Комаровським

Колишній голова Верховної Ради Дмитро Разумков вже почав вести переговори для створення нової політичної сили, щоб конкурувати з президентом Володимиром Зеленським і його партією “Слуга народу”.

Про це заявив генпрокурор України Юрій Луценко, передає “Думка“.

Луценко заявив, що Разумков і Зеленський грають на одному електоральному полі, тому він хоче стати альтернативою. За інформацією Луценка Разумков вже почав переговори з доктором Євгеном Комаровським і журналістом Дмитром Гордоном.

Луценко заявив, що це троє людей можуть стати серйозною альтернативою для тих, хто розчарувався в президенті Зеленському і депутатах його партії “Слуга народу”.

На репліку журналіста про те, що раніше Гордон неодноразово заявляв, що не буде займається політикою, Луценко відповів, що журналіст вже займається політикою і буде продовжувати це робити.

Луценко зазначив, що зараз конкуренти Зеленського шукають іншого популіста, оскільки рейтинг президента тримається досить високо, незважаючи на постійні провали влади, а значить потрібно знайти йому альтернативу.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що президент України Володимир Зеленський продовжує лідирувати в президентському рейтингу, проте його підтримка значно знизилася останнім часом.