Рєзніков розповів про 12 сценаріїв розвитку подій на Донбасі- не всі позитивні

Ірина Дубровська 25, Травень 2020, 10:19 64
Рєзніков розповів про 12 сценаріїв розвитку подій на Донбасі- не всі позитивні

Віцепрем’єр-міністр-міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков заявив, що реінтеграція Донбасу залежатиме від розвитку ситуації в регіоні і зазначив, що розглядає близько 12 можливих сценаріїв.

На даний момент немає чіткого розуміння, як буде відбуватися реінтеграція Донбасу, оскільки існує ряд незалежних чинників, включаючи економічний, політичний і геополітичний, він заявив в інтерв’ю “Новинам Донбасу”.

“Все залежить від сценаріїв розвитку подій, які будуть і можуть відбуватися. Вони дуже різні. Вони залежать від різних факторів, і на жаль, не всі вони залежать від України … І в залежності від цього, ми готуємося до різного розвитку подій: короткострокові, середньострокові, довгострокові. у мене в голові сьогодні близько 12 сценаріїв розвитку подій. Від дуже негативних до дуже позитивних”, – сказав міністр.

Резніков також відзначив, що початок деокупацію може відбутися протягом року, “а може і не відразу”.

Раніше Резніков заявив, що окупований Донбас РФ використовує як навчальний полігон: артилеристи російських військових закладів приїжджають сюди складати іспити.