“Слуги народу” хочуть перенести переговори ТКГ у “зручну” для Росії країну

Ірина Дубровська 18, Серпень 2020, 17:35 271
“Слуги народу” хочуть перенести переговори ТКГ у “зручну” для Росії країну

Нардепи від “Слуги народу” оприлюднили відкритий лист, в якому звернулися до президента України Володимира Зеленського із проханням домовитись з міжнародними партнерами про перенесення діяльності Тристоронньої контактної групи з території Білорусі до іншої країни.

Про це інформує “Думка”, посилаючись на заяву опубліковану депутатом від “Слуги народу” Богданом Яременком у Facebook. В ефірі телеканалу Україна 24 він озвучив пропозиції, куди можна перенести переговори.

“Питання, куди можна перенести майданчик для переговорів ТКГ з Мінську – це питання консультацій, це не те питання, яке можна вирішити в односторонньому порядку. Тому що є ще Росія, для якої теж має бути комфортне місце. Є ще ОБСЄ, але там, думаю, менше проблем. Є достатня кількість варіантів, теоретично”, – заявив депутат.

Яременко сказав, що зустріч можна провести у Швейцарії, яка протягом століть служила майданчиком для багатосторонніх складних переговорів.

Також, у списку країн, де можна проводити зустріч ТКГ, політик зазначив Туреччину і Казахстан.

“Головне – відмовитися від посередницьких послуг Мінська. Мінськ вичерпав себе”, – підкреслив він.

В "Слузі народу" хочуть перенести переговори щодо Донбасу з МінськаНардепи закликали припинити всі форми політичного діалогу на вищому рівні з БілоруссюВищому керівництву Білорусі хочуть заборонити в'їзд на територію України

Нагадаємо, переговори Тристоронньої контактної групи відносно Донбасу, через ситуацію в Білорусі можуть перенести до нейтральної країни, наприклад до Швеції. Про це повідомив перший президент України, глава української делегації в ТКГ Леонід Кравчук.