“Слуги” поїхали на Донбас на два дні перед виборами

Ірина Дубровська 21, Жовтень 2020, 09:48 597
“Слуги” поїхали на Донбас на два дні перед виборами

Близько сотні народних депутатів із фракції “Слуга народу” поїхали з робочою дводенною поїздкою на Донбас.

Про це розповіла заступниця голови фракції Євгенія Кравчук в коментарі “Укрінформу”.

“Ми не будемо робити там засідання – це робоча поїздка депутатів. Участь у ній беруть близько ста членів фракції. Коли приїдемо на місце, розділимося на менші групи по 10-12 людей. І цими групами поїдемо з конкретними бригадами на місця їхньої дислокації, де й будемо ночувати.

Групи з депутатами будуть розтягнуті фактично по лінії фронту. Думаю, що охопимо й Донецьку, і Луганську області. Перебуватимемо на Донбасі два дні”, – наголосила нардепка.

Під час цієї поїздки парламентарі планують поспілкуватися з військовослужбовцями і цивільними в тих населених пунктах, біля яких дислокуються бригади. Результати ж роботи, проведеної на Донбасі, “СН” планують обговорити на засіданні фракції вже після повернення до Києва, підкреслила Кравчук.

“Слуга” пояснила, чому на Донбас їдуть не всі депутати фракції.

“Це добровільна поїздка. Частина депутатів не поїхали за станом здоров’я – хворіють чи нещодавно перехворіли, або ж зайняті на виборах, оскільки є керівниками організацій, кураторами виборів”.

29 вересня глава фракції “Слуга народу” Давид Арахамія анонсував виїзне засідання на Донбасі. Очікувалося, що засідання фракції пройде наступного тижня.

За кілька днів у фракції оголосили, що засідання переносять.

20 жовтня президент Володимир Зеленський під час звернення до парламенту повідомив, що депутати фракції “СН” 21 жовтня відвідають Донбас.