Тищенко задобрює киян піском

Ірина Дубровська 5, Червень 2020, 18:25 183
Тищенко задобрює киян піском

Нардеп від “Слуги народу” Микола Тищенко, який у травні розповідав про амбіції мера, почав задобрювати столичних виборців наповненням пісочниць.

У Facebook Слуга Народу – Тищенко Микола заявив:

“Робимо рідне місто комфортним. Ми відреагували на звернення киян стосовно відсутності піску на дитячих майданчиках і спільно з Керуючою компанією Святошинського району наповнили їх. І це лише початок!”.

Повідомляється, що станом початок червня “команда нардепа” вже встигла “покращити майже 30 адрес”. У соцмережі також опублікували низку фото з засипаними піском дитячими майданчиками.

У штабі додали, що привезуть пісок усім, хто до них звертався.

Там також повідомили, що команда Тищенка займається покращенням життя киян на окрузі нардепа ще з вересня минулого року.

Виборчий округ №219 розташований у Святошинському районі столиці.

Користувачі соцмережі кепкують під постом про пісочниці. Юзери пишуть: “Нарешті реальні реформи!”, “Обережно, покращення”, “Миколо, насипай ще!”, “Так переможемо бариг!”, “Не зупиняйтесь! Покращуйте ще! Зверху щебню і асфальт!” тощо.

Водночас у Київській адміністрації повідомили, що підсипання пісочниць проводила керуюча компанія Святошинського району.

“Підсипання пісочниць у Святошинському районі відбувалось у рамках поточної діяльності підприємств керуючої компанії. Але у даному окрузі адреси дійсно були обрані на основі звернень, які надійшли на приймальню народного депутата Миколи Тищенка”- Грамотна.

Вона також додала, що зі схожими питаннями до керуючих компаній звертаються й інші нардепи. Але це можуть робити і самі кияни напряму – достатньо звернутись на міську лінію 1551.

Нагадаємо: На початку травня народний депутат від “Слуги народу” Микола Тищенко розповів, що рішення про кандидата в мери Києва буде приймати партія, але у нього немає конкурентів.
Після цього перший заступник глави Офісу президента Сергій Трофимов заявив, що на виборах мера Києва від “Слуги народу” буде сильна кандидатура, і це не обов’язково нардепи Микола Тищенко або Олександр Ткаченко.
19 травня депутати з парламентської фракції “Слуга народу” звернулися до президента Володимира Зеленського з пропозицією провести внутрішньопартійний відбір кандидатів на вибори мера Києва та інших міст.
Наразі партія президента “Слуга народу” шукає кандидата в мери Києва, такого собі “джокера” – несподіваного потужного кандидата, здатного вистрілити на київських виборах, як Зеленський на президентських.