У Головного управління розвідки МОУ тепер новий начальник

consaidin 10, Серпень 2020, 12:45 92
У Головного управління розвідки МОУ тепер новий начальник

Президент Володимир Зеленський представив новопризначеного начальника Головного управління розвідки Міністерства оборони Кирила Буданова.

Про це повідомляє пресслужба глави держави.

Президент зазначив, що рівень та фаховість Кирила Буданова не викликають жодних запитань.

“Це офіцер, який пройшов усі сходинки воєнної розвідки, прекрасно знає систему зсередини, є учасником бойових дій з перших днів війни, а отже — це не “кабінетний теоретик”, а справжній бойовий офіцер з великим досвідом та великим авторитетом”, — сказав Зеленський.

Глава держави зауважив, що в системі національної безпеки України саме воєнна розвідка є ключовим інструментом для захисту державних інтересів.

“Її основа — це військові професіонали з великої літери. Неодноразово ваші знання, ваш досвід та майстерність підтверджувались як у мирних умовах, так і в часи війни. За останні роки вам вдалося наростити свої спроможності та вийти на новий рівень. Однак ми з вами чудово розуміємо — зупинятися зарано. Попереду ще багато завдань та викликів”, — наголосив президент.

Зеленський висловив переконання, що всі ці завдання будуть до снаги новому керівнику відомства. Також президент вручив Кирилу Буданову службове посвідчення.

Начальник ГУР подякував Президенту за довіру. Він наголосив, що у своїй роботі керуватиметься принципом “Честь понад усе”.

“Ця фраза набагато змістовніша, ніж можна уявити. У неї вкладено фактично все. Це формула перемоги. Це вектор, на який потрібно рівнятися, це сенс, суть і основа, на якій надалі будуватиметься робота Головного управління розвідки Міністерства оборони України”, — зазначив Буданов.

Начальник ГУР МОУ наголосив, що він чітко розуміє поставлені перед ним завдання.

“Для мене та моєї команди пріоритетом є реінтеграція Донбасу та Автономної Республіки Крим. Ми націлені на результат для майбутнього нашої держави”, — запевнив Кирило Буданов.

Він зазначив, що ГУР МОУ виконає будь-яке завдання, поставлене вищим керівництвом держави.