У Польщі заявили, що Лукашенко може направити потік мігрантів в Україну

ДУМКА 10, Листопад 2021, 06:07 376
У Польщі заявили, що Лукашенко може направити потік мігрантів в Україну

Польський прем’єр-міністр Матеуш Моравецький заявив, що потік нелегальних мігрантів, які зараз намагаються потрапити в країни Євросоюзу з Білорусі, можуть піти через Україну.

Про це він заявив під час свого виступу в Сеймі Польщі, передає “Думка“.

Моравецький заявив, що Польща прекрасно усвідомлює всі ризики і готуватися до того, що потік мігрантів може піти через Україну.

“Ми усвідомлюємо ризик того, що, якщо цей кордон (польсько-Білоруський) буде дуже щільним, міграційний рух може піти через Україну”, — зазначив він.

Крім того, прем’єр-міністр Польщі додав, що міграційна криза, влаштована владою Білорусі, може затягнутися на кілька років, тому потрібно бути готовим до всього.

Зазначимо, що дві групи мігрантів змогли обійти захисні споруди і проникнути на територію Польщі з Білорусі.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що режим самопроголошеного президента Олександра Лукашенка діє через свої дипломатичні установи, щоб умовляти громадян інших країн приїхати до Білорусі, обіцяючи їм подальший шлях до ЄС.

Також повідомлялося, що п’ятий пакет санкцій Євросоюзу проти Білорусі ймовірно буде готовий до 15 листопада і налічуватиме близько 30 осіб, причетних до «шантажу мігрантами».