У “Слузі народу” пояснили, чому їхні депутати регулярно ходили на ефіри каналів Медведчука

Володимир Маркопольский 3, Лютий 2021, 15:03 42
У “Слузі народу” пояснили, чому їхні депутати регулярно ходили на ефіри каналів Медведчука

У партії “Слуга народу” пояснили, чому їх депутати регулярно відвідували ефіри телеканалів Віктора Медведчука, трансляція яких була заблокована на території України рішенням РНБО.

Позицію нардепів пояснила заступник голови фракції “Слуга народу” Євгенія Кравчук, повідомляє “Думка“.

Кравчук зазначила, що раніше депутати від “Слуги народу” ходили на ефіри даних телеканалів, щоб донести свою точку зору, оскільки це нормально для публічних людей.

“У нас був період, коли ми не ходили на ці канали, і це було спільне рішення. Але, все-таки, політики-публічні люди, вони хочуть хоч якось доносити свою думку всіма способами. Очевидно, це з цим пов’язано. Я, до речі, теж, якщо давала коментарі-це для того, щоб був баланс думок, коли була можливість щось донести, щоб не було спотворення”, – сказала вона.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що президент Володимир Зеленський підписав указ у введенні в дію засідання Ради національної безпеки і оборони України від 2 лютого, яким вводяться персональні санкції щодо нардепа Тараса Козака, який є номінальним власником телеканалів Віктора Медведчука «112 Україна», NewsOne, Zik.

Пізніше стало відомо, що українські телеоператори почали відключати телеканали, які належать Віктору Медведчуку.

У свою чергу в ОПЗЖ різко розкритикували такі дії Володимира Зеленського і обіцяли опротестувати дане рішення в суді.

Пізніше спікер Верховної Ради України Дмитро Разумков, який виявився єдиним, хто не проголосував за дане рішення на засіданні РНБО, заявив, що санкції слід вводити щодо тих, кого не можна покарати за українським законодавством в силу тих чи інших обставин.