В парламенті Угорщини зажадали, щоб Україна надала Закарпаттю автономію

ДУМКА 24, Квітень 2023, 04:52 18503
Парламент Угорщини

Віце-спікер парламенту Угорщини Дора Дуро заявила, що Україна повинна надати Закарпатській області територіальну автономію та питати у Росії дозволу на вступ до НАТО.

Про це вона заявила в інтерв’ю російському пропагандистському виданню “Ізвестія“.

Вона заявила, що нібито українське керівництво не може гарантувати права угорцям, росіянам та іншим національним меншинам, та нібито намагається обмежити їх існуючі права, особливо у сфері використання мови.

Крім того, вона висловила невдоволення, що західні країни допомагають Україні вистояти у протистоянні з російськими агресорами. Вона заявила, що ця допомога нібито надає Україні більше можливостей не шукати компроміси в питанні гарантії прав угорців Закарпаття.

Також Дуро заявила, шо вступ України до НАТО має погодити особисто Росія, щоб уникнути конфронтацій. Вона заявила, що наразі кордони України “є спірними, бо продовжується військовий конфлікт”.

“Без ризику початку війни вступ України можливий лише в тому випадку, якщо Росія схвалить це у вигляді певної угоди», – сказала вона, і додала, що Будапешт поки не бачить можливостей підтримати вступ України до НАТО.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що президент України Володимир Зеленський заявив, що Україна не може відмовитись від захисту міста Бахмут, бо це дозволить Росії створити плацдарм для нападу на Краматорськ та Слов’янськ.