В СН пояснили, для чого внесли законопроект про продовження особливого статусу Донбасу

Ірина Дубровська 7, Грудень 2020, 22:52 220
В СН пояснили, для чого внесли законопроект про продовження особливого статусу Донбасу

Законопроект про продовження особливого статусу Донбасу ще на рік внесли в Раду для того, щоб Мінські переговори могли тривати на існуючих умовах.

Про це повідомила пресслужба «Слуги народу» в понеділок, 7 грудня, в Telegram.

Законопроєкт про ОРДЛО: чи зміниться статус-кво окупованих територій
Влада не наважиться кардинально змінювати статус окупованих територій, однак гуманітарні питання мали би бути доопрацьовані, вважає експерт.

За словами глави президентської партії Олександра Корнієнка, законопроект №4467, який повинен продовжити дію закону про особливий порядок місцевого самоврядування в ОРДЛО до 31 грудня 2021 року, необхідний, щоб «представники України на переговорах в Мінську могли спокійно продовжити роботу».

«Закон про так званий особливий статус, який насправді є законом про особливий порядок місцевого самоврядування в ОРДЛО, регулярно подовжується ще з 2014 року. Це – наслідок системного підходу, який був обраний в переговорному процесі ще тоді і в рамках якого ми діємо зараз», – пояснив нардеп.

Нагадаємо, до Верховної ради сьогодні внесли законопроект про продовження особливого статусу Донбасу. Документ підписали 54 нардепи від «Слуги народу». Проголосувати за нього в парламенті можуть вже на наступному пленарному тижні.