Венедіктова заявила, що з обранням глави САП потрібно ще почекати

ДУМКА 26, Січень 2022, 15:40 39
Венедіктова заявила, що з обранням глави САП потрібно ще почекати

Генеральний прокурор Ірина Венедіктова під час спілкування з журналістами не відповіла прямо, коли Офіс генпрокурора надасть комісія з обрання керівника САП запитувану інформацію щодо доступу до держтаємниці у кандидатів конкурсу.

Відповідаючи на питання журналістів про те, чи надав Офіс генпрокурора інформацію, яку запитувала комісія з обрання керівника САП, Венедіктова відповіла: “Офіс генпрокурора забезпечує технічне та організаційне функціонування комісії (з обрання керівника САП – ред.). Ми жодним чином не можемо впливати на рішення комісії, і все, що відбувається виходячи з порядку дій комісії, виходячи з постанови Кабміну та закону України “Про прокуратуру”.

“…Ми більше ніж 15 місяців перебуваємо у стані конкурсу… Давайте дочекаємося їх (членів комісії – ред.) рішень. Їм теж складно, вони всі перебувають у ситуації, коли на них впливає і, мабуть, їх внутрішнє “я”, і громадянське суспільство, і часовий відрізок. Членам комісії нелегко, але я вважаю, що найкраще, що ми можемо зробити – не впливати на їх діяльність. І я намагаюся не впливати на їх діяльність”, – зазначила Венедіктова.