Верещук розповіла, що послала Тищенка ” на х..й” і він пішов

Ірина Дубровська 30, Вересень 2020, 20:54 408
Верещук розповіла, що послала Тищенка ” на х..й” і він пішов

Народна депутатка від “Слуги народу”, кандидатка в мери Києва Ірина Верещук в інтерв’ю розповіла, що в неї була суперечка з нецензурною лексикою з колегою по фракції, головою київського міського осередку партії Миколою Тищенком.

Журналістка запитала, чи правда, що у Верещук конфлікт із Тищенком стосовно виборів у Києві і що вона навіть розглядає можливість припинити участь у гонці, про що писали ЗМІ.

“Дійсно, у нас були пристрасті, були дискусії, якщо це можна так назвати. Причому з обсценною лексикою… Я намагалася довести [свою позицію], вживаючи – у чому каюсь, звісно ж, – нецензурні слова, тому що вже дійсно якоїсь певної миті на якусь секунду здали нерви”, – сказала Верещук.

Вона пояснила, що основна розбіжність стосувалося списку “Слуги народу” на виборах у Київраду. Верещук наполягала, щоб кандидатами були професіонали з гарною репутацією.

“Це мають бути люди, які не заангажовані у процесах у Києві (схемах із землею, договірняках), [а також не] забудовники, сват, брат, кум, хрещений син, батько, донька… У Колі Тищенка, на жаль, інша позиція. Він розуміє Київраду як “людей, які мають бути лояльними до когось особисто”: наприклад, до нього або ще когось”, – сказала народна депутатка.

Вона повідомила, що якоїсь миті в їхнє протистояння змушений був втрутитися президент.

“Коли дійшли дебати до президента й ми мали піти до нього і свої позиції викласти, якраз президент прийняв мою сторону. Він каже: “А навіщо нам у Київраді люди, нехай навіть медійні, упізнавані, але не професійні? Вони ж мають працювати. Ти розумієш, що вони там працюватимуть? І мені не треба піднімати слухавку [і телефонувати їм], щоб щось там вирішити”… Дякувати богу, я це почула від президента і ще раз переконалася, що президент усе правильно розуміє”, – сказала Верещук.

Вона зазначила, що не знає, скільки в кінцевому підсумку людей Тищенка потрапило у список “Слуги народу” на виборах у Київраду.

“Ти знаєш, це таке складне питання, тому що… Що означає “його”? Я не знаю, наскільки [вони] його… Радив він багато, тільки в підсумку результат, розумієш, інший дещо вийшов. Тобто сказати, що це Колі Тищенка люди, – ну буде занадто голосно… Тому я сподіваюся все-таки, що ті люди, які пройдуть, – вони будуть гідними”, – сказала народна депутатка.

Бацман уточнила, чи правда, що Верещук під час однієї із суперечок “послала Тищенка на х…й”.

“О боже! Це можна буде запікати? Так, [правда]. Згадала армію, згадала, що це дуже швидкий шлях [пояснити], щоб дійшло. Тому що якщо я довго пояснюватиму, шукатиму вербальні форми, які будуть довгими, але безрезультатними, по-моєму, не дійде. Просто можу вже про це говорити, тому що це було практично публічно”, – сказала Верещук.

Журналістка запитала, як на це відреагував Тищенко.

“Що він міг сказати? Пішов. Устав і пішов. Мені складно заперечити, коли я впевнена у своїй правоті й точно знаю, куди кому йти, показуючи напрямок”, – відповіла політикиня.

Бацман сказала, що, за її інформацією, Тищенко пішов скаржитися на Верещук в Офіс президента.