Відвідини Шмигалем церемонії випуску офіцерів порівняли з урочистостями в КНДР. Відео

consaidin 20, Червень 2020, 22:50 153
Відвідини Шмигалем церемонії випуску офіцерів порівняли з урочистостями в КНДР. Відео

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль у Львові привітав випускників Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Сагайдачного.
Про це повідомляється на Урядовому порталі.

В урочистостях випуску офіцерів взяли участь головнокомандувач ЗСУ Руслан Хомчак, начальник Національної академії сухопутних військ ім. Сагайдачного, начальник Львівського гарнізону Павло Ткачук, командувач Сухопутних сил ЗСУ Олександр Сирський, міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов та інші.

Слід зазначити, що Президент України Володимир Зеленський урочистість не відвідував так, як знаходиться на самоізоляції. Тим не менше, випускники заслухати вже таке звичне для всіх, відеозвернення Верховного головнокомандувача.

Дописувачі Твіттер підмітили аналогію проведення військового урочистого заходу із зустріччю офіцерів та керівництва держави Північної Кореї. Зокрема, багатьох обурило те, що військові змушені були зустрічати оплесками чиновників, які до війська не мають безпосереднього відношення. Все це нагадувало повернення в часи комуністичної державної ідеології.

Відповідне відео опублікували в Твіттер: