Влада довела Україну до того, що вона може повернутися на “газову голку РФ”, – Сюмар

ДУМКА 26, Жовтень 2021, 00:29 174
Влада довела Україну до того, що вона може повернутися на “газову голку РФ”, – Сюмар

Влада президента Володимира Зеленського за два з половиною роки довела країну до такого стану, що Україна стоїть перед можливою загрозою повернуться на “газову голку РФ”, а всі свої провали намагається прикрити фейками проти опозиції.

Таку думку висловила народний депутат від фракції ” європейська солідарність “Вікторія Сюмар, передає”Думка”.

Сюмар заявила, що ситуація, перед якою опинилася країна, є дуже серйозною. Парламентарій нагадала, що за прогнозами, зима буде досить холодиною, проте в результаті дій влади, вона буде холодною і в будинках жителів України. Сюмар заявила, що з 18 мільярдів кубометрів газу, які знаходяться в сховищах, 4 є технічним газом, який викачувати зі сховищ не можна. Також стало відомо, що 9 мільярдів кубометрів газу завтра за рішенням суду в України може забрати олігарх Ігор Коломойський.

Сюмар також зазначила, що запасів вугілля виявилося в чотири рази менше, ніж раніше стверджували органи влади. Депутат заявила, що завтра “Нафтогаз” повинен чесно сказати українцям, скільки газу вони зібралися віддати Коломойському, який претендує на 9 мільярдів кубометрів, а скільки залишити всій решті України перед опалювальним сезоном.

Сюмар заявила, що в результаті дій влади Україні залишиться на всю зиму 4 мільярди кубометрів газу, а цього нахопить ні на що.

Нардеп заявила, що дії влади за два з половиною роки призвели до того, що Україні доведеться не тільки просити Путіна про зустріч в “нормандському форматі”, а й випрошувати енергоносії. Сюмар нагадала, що вульгарна влада залишила в бюджеті “Нафтогаз” чотири мільярди доларів на рахунках і навесні, коли газ був набагато дешевше, влада могла закупити достатню кількість, щоб пройти опалювальний сезон без проблем.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Україна може позбутися майже всього газу в своїх сховищах, якщо суд стане на бік олігарха Ігоря Коломойського, який може отримати від 9 до 15 мільярдів кубометрів.