“Ворог сприймає будь-які поступки, як слабкість”,- Кравчук про загострення на Донбасі

Ірина Дубровська 7, Лютий 2021, 21:55 78
“Ворог сприймає будь-які поступки, як слабкість”,- Кравчук про загострення на Донбасі

На дії російських бойовиків потрібно відповідати дзеркально. І не вибирати ситуації, коли варто стріляти у відповідь, а коли – ні.

Про це заявив голова української делегації в Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук в ефірі телеканалу “Україна 24”, передає Думка.

Кравчука впевнений, що відповідь України на російські обстріли на Донбасі повинна бути дзеркальною.

“Якщо ми подивимося на останні події, то вони очевидні. Вчора і сьогодні убивають наших солдатів, стріляють, при чому уже з 120-мм мінометів, тобто порушують всі можливі й неможливі домовленості. Я скажу свою думку, я б діяв дзеркально: на кожен постріл відповідати пострілом. Не треба вигадувати, що це провокація чи не провокація. Постріл є постріл. Якщо вони стріляють, відповідати маємо так само”, – сказав Кравчук.

На переконання Кравчука, ворог сприймає будь-які поступки, як слабкість.

“Не треба чекати, поки когось уб’ють чи поранять. Вони використовують будь-які можливості, щоб провокації перетворювати на реалії. Тобто звинувачувати Україну, вимагати від України і стріляти в солдатів України. Чого ми маємо спостерігати і робити вигляд, що цього не відбувається? Має бути відповідна жорстка реакція у всьому, інакше вони будуть розуміти, що наші поступки – це ознака нашої слабкості”, — підкреслив Кравчук.

Раніше, глава української делегації в Тристоронній контактній групі (ТКГ) Леонід Кравчук, заявив про загострення ситуації на Донбасі та “форум” терористів.

Згодом, він назвав перемовини у ТКГ імітацією та закликав посилити економічний тиск на Росію, оскільки Кремль продовжує реалізовувати агресивний план стосовно України.