Зеленський звільняє чиновників, які були на засіданні у справі “вагнерівців”, – Геращенко

ДУМКА 27, Липень 2021, 20:47 364
Зеленський звільняє чиновників, які були на засіданні у справі “вагнерівців”, – Геращенко

Президент Володимир Зеленський звільняє з посад людей, які були на нараді питання про спецоперацію по “вагнерівцям”, оскільки хоче відвернути увагу громадськості від власного серйозного провалу.

Таку думку висловила народний депутат від партії ” Європейська Солідарність “Ірина Геращенко, передає “Думка“.

Геращенко зазначила, що вже кілька днів президент проводить чистку в силових відомствах, зокрема нещодавно були звільнені заступники глави Служба безпеки України, заступник Міністра оборони, також президент змінив главу ГУР Василя Бурбу. Геращенко заявила, що всіх звільнених чиновників об’єднує одна обставина – всі вони були на засіданні, де обговорювалася операція по “вагнерівцям”.

Геращенко нагадала, що дану міжнародну спецоперацію почали готувати ще за президента Петра Порошенка і була дуже складною розробкою спецслужб кількох країн з виманювання міжнародних злочинців. Депутат заявила, що якби операція пройшла нормально, то зараз би у сторони обвинувачення було б 33 свідки у справі МН17 і багатьох інших злочинів на Донбасі.

Геращенко переконана, що влада намагається знецінити роботу українських спецслужб, також, як раніше вона зробила це зі справою Цемаха. Депутат зазначила, що під час свого інтерв’ю на телеканалі 1+1 Володимир Зеленський практично зізнався в тому, що саме він зірвав операцію “вагнерівців”.

Геращенко заявила, що влада “злила” Олександру Лукашенку, а разом з ним і президенту РФ Володимиру Путіну всі деталі операції.

Вона нагадала, що правоохоронні органи ігнорують цю справу і не хочуть відкривати відповідне кримінальне провадження щодо президента і реєстрації даної справи вдалося домогтися тільки через суд.

Геращенко зробила висновок, що як би влада не намагалася “зам’яти” дану справу, їй все одно доведеться відповідати перед законом.