Каменських розповіла, що їй найбільше сподобалося в ролі Зіркового детектива шоу Маска

Володимир Маркопольский 11, Лютий 2021, 21:23 46
Каменських розповіла, що їй найбільше сподобалося в ролі Зіркового детектива шоу Маска

Детектив шоу” Маска”, співачка Настя Каменських розповіла, що їй найбільше сподобалося в її новій ролі зоряного детектива.

Також зірка зізналася, хто з учасників є для неї найбільшою загадкою і кого вона бачить у фіналі проекту, повідомляє “Думка“, з посиланням на НВ.

«Я вже не раз говорила, що просто обожнюю детективи. Я спостерігаю за реакцією глядачів у соцмережах — вони постійно пишуть, намагаючись вгадати, хто ким є. Мені подобається цей процес – такий крутий квест!”—- поділилася Каменських на знімальному майданчику.

А ось зі своїми фаворитами серед учасників артистка ще не визначилася, але є кілька масок, які не дають співачці спокою.

“Мене мучать здогади щодо Жабеня (жабеня — ред)! Тому що спочатку ми були впевнені, що це якась маленька дівчинка, називали дуже багато імен, серед яких була Jerry Heil. А зараз Жабеня заспівало чоловічим, причому дорослим голосом! Дуже багато припущень з приводу Сома, тому що ми не можемо з’ясувати, чи дійсно він говорить тільки англійською. А ще мене турбує сонце, тому що вона неймовірно співає. Побачивши її виступ в останньому ефірі, ми просто розгубилися”, – розповіла артистка.

Каменських зізналася, що їй складно вибрати фаворита, але у фіналі вона бачить Жабеня, а також Носорога.