Ведуча Ольга Фреймут порівняла СРСР з мамою, яку не можна розлюбити

ДУМКА 15, Вересень 2019, 22:23 1896
Ведуча Ольга Фреймут порівняла СРСР з мамою, яку не можна розлюбити

Телеведуча Ольга Фреймут разом із колегою Романом Кадеміним, з яким вони незабаром вийдуть у програмі «Роман з Ольгою» на телеканалі «Інтер», відповіли на питання в рамках конференції на «КП в Україні».

Коментуючи своє працевлаштування на «Інтері», Фреймут заявила:

«Коли люди піддаються стадному рефлексу, кажуть, «вона пішла на проросійський канал», це значить, що це не мій глядач. Мій глядач розбирається в ситуації. Він розуміє, де його дурять, а де – ні. Я, наприклад, не розумію, хто придумав заборонити показувати на Новий рік «Іронію долі, або З легким паром!».

СРСР – це ж взагалі інша країна була. Це все одно, що сьогодні ви любите свою маму, а завтра вже ні, тому що вона щось зробила, що вам не сподобалося. Як можна миттєво розлюбити?!»

Також Ольга Фреймут зізналася, що після закриття шоу «Оля» на Новому каналі їй різні телеканали пропонували вести політичні ток-шоу, але вона відмовилася, бо вважає політичний жанр «брудним жанром».

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що президентська партія “Слуга народу” ледь не скасувала указ СРСР про передачу Криму УРСР.

Про це повдомив народний депутат фракції “Європейська Солідарність”, голова постійної делегації ВРУ восьмого скликання у ПАРЄ Володимир Ар’єв у Facebook.

“Сьогодні зелені чоловічки в турборежимі ледь не скасували дію в Україні указу президії Верховного Совєта СССР від 9 березня 1954 року про передачу Крима УССР. Добре, що на профільному комітеті помітили і вилучили, а потім і у ВР бездумно підготовлений законопроект щодо скасування совєцьких актів на всяк випадок провалили”, – написав він.