70% працівників більш задоволені роботою, працюючи віддалено – опитування

Галинка Антонюк 18, Квітень 2021, 15:07 42

Після переходу на віддалений режим роботи 70% опитаних співробітників кажуть, що стали більше любити свою роботу.

Як передає Укрінформ, про це свідчить дослідження компанії Lenovo.

Також 56% працівників кажуть, що почали продуктивніше працювати вдома. Співробітники віддають перевагу гнучкості віддаленої роботи: 88% працівників великих компаній бажають працювати вдома або з будь-якого іншого місця, хоча б час від часу.

До речі, 83% керівників ІТ-підрозділів очікують, що після стабілізації ситуації, віддалений режим роботи збережеться принаймні частково. Як показує дослідження, безпека даних-найскладніше завдання для ІТ-відділів. “Зараз компаніям потрібні надійні технологічні Партнери, які допоможуть комплексно управляти обладнанням, програмним забезпеченням і послугами, щоб максимізувати продуктивність і підвищити рівень безпеки”, – цитує 24 техно президента і головного операційного директора компанії Lenovo Джанфранко ланчі.

Щодо проблем, з якими стикаються працівники, головною є – повільне або нестабільне інтернет-з’єднання вдома. Крім того, половина працівників середнього бізнесу та 42% представників малого та дуже малого бізнесу повідомляють про нестабільну ІТ-підтримку, коли вона необхідна.

Щоб уникнути цього, компаніям варто розглянути можливість придбання ноутбуків з підтримкою стандартів зв’язку LTE або 5G. незважаючи на переваги віддаленої роботи, 90% опитаних працівників все ж хочуть мати можливість приходити в офіс, не тільки, щоб працювати, але і щоб побачитися з колегами.

Ми також писали, що опитування показало, як українці ставляться до слів Юлії Мендель про “українську російську мову”

Читати також: Соцопитування: у президентському рейтингу лідирують Зеленський і Порошенко

Джерело