Держтелеканал зніме для Донбасу російськомовне реаліті-шоу за 34 мільйони

ДУМКА 20, Вересень 2021, 22:33 139
Держтелеканал зніме для Донбасу російськомовне реаліті-шоу за 34 мільйони

Держпідприємство” Мультимедійна платформа іномовлення України “(телеканали” Дом “і” UATV”) Мінреінтеграції 9 вересня замовило ТОВ “телевізійна виробнича компанія” пілот Продакшн ” виробництво програм на 34,2 млн грн.

Про це повідомляють Наші гроші з посиланням на дані в системі “Прозорро”.

Згідно з умовами договору, цього року частково створять розважально-пізнавальну передачу” відвідайте мій дім ” російською мовою. Це буде реаліті-шоу з елементами нарису та краєзнавства. Воно буде включати 100 випусків довжиною 45 хвилин. Таким чином, один випуск шоу коштує 342 тис.грн.

Шоу має показати красу і традиції країни, регіонів, їх гастрономічне розмаїття, історії людей.

Згідно з його описом, кілька десятків людей з різних куточків України відправляться в гості на інший кінець країни, щоб провести незабутні дні в гостинній атмосфері міст, сіл і будинків іншого регіону, побачити унікальні природні та історичні пам’ятки, випробувати на собі традиції, спробувати Легендарні страви, познайомитися з простими, але особливими людьми. Герої шоу – це люди різних типажів, з цікавою життєвою історією, професією або захопленнями. Локації-інтер’єр і екстер’єр в реальних умовах в реальних героїв.

Автором ідеї / формату програми є Олена Кошель, яка працювала головним редактором “Нового каналу”, креативним продюсером “ТЕТ”, креативним продюсером серіального виробництва “ICTV”, а також креативним продюсером департаменту кіносеріального виробництва ТРК “Україна”.

Оператором-постановником шоу є Андрій Урбанський, який був оператором-постановником програм “Холостяк. Як вийти заміж”, “Детектор брехні”,” Сюрприз, сюрприз”, ” коли ми вдома. Нова історія. Нова історія 2 ” і “Шоу Братів Шумахерів” і т. п.

Режисером-постановником є Олександра Якуніна, яка була головним режисером на телеканалах “1+1” і “СТБ” і працювала над реаліті-шоу “щаслива 7 днів”, “Фермер шукає дружину”, “Я соромлюся свого тіла”, “Врятуйте нашу сім’ю”.

Закупівлю провели за переговорною процедурою, оскільки її предмет полягає у створенні або придбанні твору мистецтва. Компанія виграла художній конкурс на виробництво реаліті-шоу, яке об’єднувало б жителів різних регіонів України, несло ідею об’єднання українців як єдиної нації, мотивувало впізнавати міста, села та їх жителів.

Комісія вирішила, що проект актуальний, оскільки “українці часто живуть за інформаційними стінами і бачать життя через призму соціальних мереж і новин, де створюється тільки ілюзія оточення однодумцями”. Мовляв, ця програма спрямована на об’єднання людей, незалежно від їх походження, сімейних і національних традицій і світосприйняття.

“Пілот Продакшн” на чолі з Галиною Вярвельською належить Олександру Брикайло. Він також володіє ПП” СТУДІЯ пілот”, яке очолює Олена Кошиль. Ще він зі ” студією пілот “і Сергієм Лавренюком заснували ТОВ” Солар медіа”, яким керує Христина Хлапоніна.