Fozzy Group відсторонила Баранського і почала розслідування з приводу його образ українців

ДУМКА 28, Червень 2021, 04:29 8507
Fozzy Group відсторонила Баранського і почала розслідування з приводу його образ українців

Компанія Fozzy Group прокоментувала висловлювання свого співробітника В’ячеслава Баранського, який раніше образив українців, які виступали проти концерту російського репера Басти.

Коментар з’явився на офіційній сторінці компанії в Facebook.

“Fozzy Group і всі бізнеси групи є безумовно проукраїнськими. Ми підтримуємо державний суверенітет і працюємо на розвиток нашої країни.

У публікаціях, що зараз ширяться у соцмережах, є звинувачення в непатріотичності одного з наших співробітників. По-перше, ми розуміємо, чим викликане обурення, і як група компаній не поділяємо такі висловлювання. По-друге, хочемо зазначити, що Слава Баранський не є директором з маркетингу Fozzy Group. Слава приєднався як маркетинг-директор одного зі старт-апів групи 4 місяці тому.

Тож, сталася помилка щодо ролі Слави у групі. Відповідно, ми хочемо уникнути помилок зі свого боку. Рішення про подальшу співпрацю зі Славою ми будемо приймати після детального вивчення всіх фактів. На разі, Слава склав свої повноваження на період службового розслідування.

Хочемо ще раз наголосити: як група компаній ми діємо в інтересах України і тільки України. Ми дбаємо про екологію нашої країни, першими зробили відкриті курси для співробітників ритейлу з вивчення української мови, впроваджуємо світові стандарти сервісу для українців”, – заявили у Fozzy Group.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що співробітник Fozzy Group В’ячеслав Баранський підтримав російського репера Басту і жорстко образив українців.