Геннадій Москаль знайшов у Раді російського шпигуна у і надав докази генпрокурору Венедіктовій

ДУМКА 11, Травень 2020, 11:52 53
Геннадій Москаль знайшов у Раді російського шпигуна у і надав докази генпрокурору Венедіктовій

Очільник ГО “Народ України проти корупції” Геннадій Москаль заявив, що народний депутат, голова парламентського комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Андрій Герус працює на спецслужби Росії та Білорусі. Про це повідомляється на сайті ГО “Народ України проти корупції”.

Москаль надіслав звернення до Генерального прокурора Ірини Венедіктової, у якому розповів факти, в котрих вбачає в діях Геруса ознаки злочину: шпигунства на користь спецслужб Росії й Білорусі та державної зради. За словами Москаля, Герус веде підривну діяльність проти України у сфері енергетики.

За словами очільника громадської антикорупційної організації, мета підривної діяльності Геруса – блокувати енергетичну євроінтеграцію України. Україна та Молдова до 2023 року мають намір від’єднатися від російської енергосистеми і стати частиною європейської. Росія, не бажаючи втрачати енергетичні зв’язки з колишніми республіками-сателітами, через Геруса намагається перехопити контроль над енергетичним ринком України, аби дестабілізувати ситуацію на ньому до такої міри, щоб нашій державі відмовили у приєднанні до Єдиної Європейської енергосистеми, – заявив Москаль.