Івент-агентство “Квартал 95” дорвалося до бюджету і почало його дерибанити, – Ковальов

ДУМКА 18, Серпень 2021, 01:24 4774
Івент-агентство “Квартал 95” дорвалося до бюджету і почало його дерибанити, – Ковальов

Чинний президент України Володимир Зеленський є людиною з абсолютно “радянським” світоглядом.

Кандидат політичних наук Андрій Ковальов вважає, що для президента Володимира Зеленського та його оточення все “радянське” є святим, а у святкуванні 30-річчя Незалежності нашої держави немає українського наративу

Про це він повідомив у програмі “коментар з Анжелікою Сизоненко”.

“Цей День незалежності відзначається концертами, всякими івентами, адже найбільше івент-агентство України “Квартал 95″ нарешті дорвався до державного бюджету і дерибанить його. Але у святкуванні 30-річчя Незалежності України, на жаль, немає головного: правильного українського наративу, правильних українських святинь, правильних державних конотацій. Цього всього немає. Вибачте за порівняння, те, що було за президентства Петра Порошенка, коли наші військові на параді несли в руках прапори Армії УНР – ми бачили спадковість боротьби. У цьому був символізм нашої історії”, – зазначив Ковальов.

Експерт зазначив, що чинний президент України Володимир Зеленський, як людина з абсолютно “радянським” світоглядом пропонує декорації з хрущовками, морозивом за 16 копійок і ковбасою по 2,20 руб.

“Для Зеленського і його оточення все “радянське” – святе. “Радянський” побут, смак “радянського” морозива. Для цього за дорученням офісу президента вони почали монтувати на Алеї Героїв Небесної Сотні ось ці квартири. Знаєте, якби вони змонтували їх в іншому місці, може, і не було б претензій. Але цими стінами вони фактично закрили всі портрети Героїв Небесної Сотні. І це стало ілюстрацією відкритого конфлікту президента Зеленського та міського голови Києва Віталія Кличка “, – повідомив Андрій Ковальов.

Нагадаємо, на Алеї Героїв Небесної Сотні в Києві, серед меморіалу загиблим учасникам Революції Гідності, встановили декорації для святкової постановки. Що саме там передбачалося, довгий час було невідомо, але монтувальники встановили радянські автомати з водою, холодильник з морозивом і імпровізовані стіни квартир з побутом СРСР.

В Офісі президента розповіли, що інсталяція повинна була показати періоди, які пройшла Україна до здобуття незалежності. У КМДА заявили, що місто не давало дозволу на встановлення там інсталяції. За планом там має бути тільки покладання квітів.

На місце також прийшли представники Нацкорпусу, які розбили частину декорацій. Кілька активістів затримала поліція, але згодом всіх відпустила.