Как Украина будет отмечать День Независимости: подробности празднования

ДУМКА 30, Липень 2021, 08:45 1575
Как Украина будет отмечать День Независимости: подробности празднования

24 серпня відзначатиме 30 День Незалежності. Влада запланувала провести масштабні заходи з даного приводу, які триватимуть кілька днів.

Перед святом, 23 серпня, буде проведено саміт Кримської платформи, а вже 24 серпня відбутися парад, концерт та інші заходи, передає “Думка“.

На саміт Кримської платформи приїдуть запрошені представники Грузії, Хорватії, Словаччини, Великобританії, Литви, Латвії, Естонії, Швеції, Румунії, кілька представників Європейського Союзу, міністр транспорту США Пітер Буттіджедж і президент Польщі Анжей Дуда.

24 серпня, Києві на Хрещатику та Майдані Незалежності відбудеться парад Збройних сил України, під час якого пролетить Авіація у складі якої братимуть участь повітряна колона сил безпеки і оборони, а також Збройних сил країн-партнерів.

На Трухановому острові проведуть артилерійський урочистий залп, а на Володимирському проїзді та Михайлівській площі показуватимуть сучасні зразки зброї та військової техніки. Також парад відбудеться на Дніпрі, під час якого проїдуть кілька катерів та інша техніка.

Пізніше на НСК” Олімпійський ” відбудеться концерт, в якому візьмуть участь 30 виконавців, які виконуватимуть пісні.

У Міністерстві фінансів повідомили, що всього на святкування 30 річниці Дня Незалежності буде витрачено 5,4 мільярда гривень, частина коштів піде на поліпшення інфраструктури.