Казанський: Частину населення Донбасу Україна ще може врятувати

Володимир Маркопольский 14, Лютий 2021, 13:59 117
Казанський: Частину населення Донбасу Україна ще може врятувати

Частина населення непідконтрольних Україні територій Донбасу залишатимуться під впливом російської пропаганди, однак частину ще можна врятувати.

Таку думку висловив представник України в Тристоронній контактній групі, журналіст Денис Казанський, передає”Думка”.

Україні необхідно розробити цілий комплекс заходів. Безумовно, на тій території, яка нам не підконтрольна, ми не можемо здійснювати той комплекс заходів, які проводить та сторона.

Російська Федерація там має набагато більше можливостей для ведення пропагандистського виховання. Що нам залишається-це розробляти різні програми, які б заохочували людей виїжджати звідти на підконтрольну територію.

Треба зрозуміти, що на якусь частину молоді, людей, які там проживають, все одно діятиме російська пропаганда. Але якусь частину ми можемо врятувати.

Зараз через жахливі економічні умови, які там створені, через неможливі умови життя, люди продовжують виїжджати з цієї території. Вони шукають можливості. Не у всіх вони є. Чим більше Україна надасть таких можливостей, чим більшій кількості людей ми допоможемо виїхати сюди, тим більше ми врятуємо молоді, Врятуємо гірників від цього “русского мира”.

Нагадаємо, раніше президент країни-агресора Росії Володимир Путін зробив заяву щодо українського Донбасу. Він стверджує, що не збирається залишати Донбас «ні дивлячись ні на що».