Кілька виконавців відмовилися виступати на концерті на честь Дня Незалежності

consaidin 10, Серпень 2021, 19:42 2360
Кілька виконавців відмовилися виступати на концерті на честь Дня Незалежності

Організатор концерту, який відбудеться на 30-ту річницю Дня Незалежності України Катерина Царик заявила, що частина артистів відмовилася брати участь в даному заходи з різних причин.

Про це вона заявила під час свого інтерв’ю, передає “Думка“.

Царик заявила, що частина артистів, який запрошували організатори, не зможуть взяти участь у концерті. Частина артистів просто відмовилася, а інші були запрошені на Концерти в інші українські міста і тому були змушені відмовитися від виступу в Києві.

Царик заявила, що серед тих, хто відмовився є група “Бумбокс” і артист Тарас Чубай, також не візьмуть участь запрошені “Друга ріка”, Onuka, “Антитіла”, оскільки вже ангажовані в інших містах.

Вона заявила, що довгий час організатори вели переговори з групою Green Grey, але відмовилися від цієї затії після того, як один з лідерів групи Мурік, випустив скандальне відео, в якому висловив своє невдоволення мовним законом.

“Ми дуже хотіли, щоб Green Grey виступив, ми вели перемовини і ми створювали для них номер. Але, на жаль, після виходу в соцмережі відеозвернення одного з учасників, а саме Муріка, щодо мовного закону,.. нас це все поставило в такий деякий шок. Нам здалося це дуже некоректним до цього свята, тому нам прийшлося розлучитися на це свято”, – розповіла Царик.