Компанія Columb Trade звільнила HR-менеджера, яка не взяла на роботу дівчину через українську мову

ДУМКА 20, Липень 2021, 11:13 122
Компанія Columb Trade звільнила HR-менеджера, яка не взяла на роботу дівчину через українську мову

У Києві ейчар компанії Columb Trade відмовила дівчині в працевлаштуванні через те, що вона розмовляє виключно українською мовою.

Деталями інциденту поділилася блогерка з ніком Zamist Krovi.

Блогерка розповіла, що цей інцидент стався з її знайомою. Дівчина, якій відмовили у працевлаштуванні, – магістратур, психолог з дипломом КНУ імені Тараса Шевченка. Крім того, вона вже має кілька років стажу. Під час телефонної розмови дівчина запитала ейчара, чи є причиною відмови те, що її мова не відповідає корпоративним вимогам фірми.

“Це навіть не відмова. Вам буде некомфортно в середовищі. У нас так, корпоративна культура. Ми всі російською спілкуємося”,
– відповіла ейчар.

Потім вона також заявила, що засновник фірми – Білорус, який нібито не розуміє української мови.

“Києва. 7-й рік війни з Росією. Утиски україномовних. Зневаги до української мови від компанії Columb Trade”, – підводить підсумок блогерка.

У підсумку компанія Columb Trade повідомила про звільнення HR-менеджера, яка потрапила в мовний скандал. Саме ця жінка заявила претендентці на роботу, що в компанії спілкування російською – це “корпоративна культура”.

Як свідчить заява, причиною відмови стала таки Українська мова.

Скандал через цю ситуацію набув такого розголосу, що вибачатися довелося і компанії, і самому менеджеру.

“Нещодавно під час проведення співбесіди наша вже колишня співробітниця дозволила собі зауваження і коментарі, неприйнятні не тільки для компанії, але і порушують українські закони”, – висловилися в Columb Trade.