Кожен другий українець - проти вакцинації від COVID-19

Кожен другий українець – проти вакцинації від COVID-19

Галинка Антонюк 3, Травень 2021, 19:13 75

Більше половини українців заявили, що не готові вакцинуватися в найближчі місяці. Про це стало відомо з результатів опитування Київського міжнародного інституту соціології КМІС.

Опитування проходило в середині квітня, а участь у ньому взяв 2 001 респондент. Серед них 53% заявили, що не готові зробити щеплення від COVID – 19 в найближчі місяці. Щоправда, порівняно з березнем така статистика покращилася – тепер вакцинуватися готові 43% респондентів порівняно з 33% у березні.

При цьому головною причиною відмови від вакцинації українці вважають недостатній рівень перевіреності вакцин. Такий варіант обрали 40% опитаних. Другим за популярністю відповіддю (33%) є недовіра до ефективності вакцин. 20% респондентів вважають, що наслідки від вакцинації можуть виявитися серйознішими, ніж від самого коронавірусу. А 17% респондентів не довіряють будь-якої вакцинації взагалі.

Найбільше тих, хто не хоче робити щеплення, – в Південному і Східному регіонах (54% і 55%), трохи менше таких людей в центрі і на заході (51% і 50%). При цьому у всіх регіонах України більше 25% людей готові до вакцинації. Також варто відзначити, що серед літніх людей найбільше людей, які готові вакцинуватися. А найменше – серед людей у віці 30-39 років.

Нагадаємо, нещодавно в Україну прибула перша партія доз вакцини Pfizer

Все по темі:
Останні новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини
Всі новини

Блоги