Мендель заявила, що в перші місяці роботи в офісі президента вона зіткнулася з ” повною катастрофою”

ДУМКА 23, Липень 2021, 00:01 2937
Мендель заявила, що в перші місяці роботи в офісі президента вона зіткнулася з ” повною катастрофою”

Мендель сказала, що не знає, чому на тему Криму говорити було заборонено. Але, за її словами, забороняв не Андрій Богдан, а Кирило Тимошенко.

Експрессекретарка президента України Юлія Мендель в інтерв’ю «Радіо НВ» розповіла, що перші 9 місяців роботи пресслужби Офісу президента вважає повною катастрофою.

Мендель розповіла, що було багато тем, на які потрібно було висловлюватись. Однак чомусь «був бан на те, щоби коментувати навіть найзрозуміліші, найзвичайнісінькі речі». Наприклад, говорити про Крим.

«Я вважаю, що перші дев’ять місяців нашої комунікації в Офісі – це була повна катастрофа, на превеликий жаль. Я постійно вказувала на те, що нам приходило дуже багато запитів, що ми мали давати нашу позицію, що ми мали звучати в цьому інформаційному, дезінформаційному вакуумі.

Але на жаль, був бан на те, щоби коментувати навіть найзрозуміліші, найзвичайнісінькі речі. Наприклад, так багато було питань “скажіть про Крим”. Чому нам забороняли говорити про Крим – незрозуміло», – розповіла Мендель.

У той час, з травня 2019-го до лютого 2020 року, головою Адміністрації, а згодом і керівником Офісу президента був Андрій Богдан. Однак за словами Мендель, не він забороняв говорити про Крим, а керівник інформаційної політики ОП, яким тоді був Кирило Тимошенко.