Міністр енергетики Галущенко зірвав пломбу з лічильника, щоб отримувати безкоштовно газ і не платити борг

ДУМКА 10, Листопад 2021, 06:49 547
Міністр енергетики Галущенко зірвав пломбу з лічильника, щоб отримувати безкоштовно газ і не платити борг

Глава Міністерства енергетики Герман Галущенко в 2018 році перекрили газ після того, як він не відплатив борг у 76 тисяч гривень, проте пізніше він зірвав пломби з лічильників і продовжував несанкціоновано отримувати газ.

Про це повідомив екс-нардеп Борислав Береза з посиланням на рішення суду, передає “Думка“.

“Прочитав ухвалу суду у справі Галущенка. Почалося з того, що назбиравши борги, в будинку майбутнього міністра перекрили газ. Галущенко не розгубився і зірвав пломби, після чого газ в будинок знову повернувся”, – зазначив Береза.

Однак пізніше газовики помітили несанкціонований відбір газу і склали відповідний акт. “Виявлено ознаки несанкціонованого відновлення газопостачання; пошкоджено пломбування на відмотуючому пристрої, ведеться газопостачання раніше відключеного абонента”.

В облгазі склали акт, під яким підписався охоронець Галущенко і його представник. І ось мета сьогоднішнього позову від Галущенка-визнати що це не він зірвав пломби і брав безкоштовний газ, а всього лише несправний лічильник. Суд міністру відмовив. Нарахування в 76 тисяч визнано справедливими. Галущенко, ще раз нагадаю, міністр енергетики, – зазначив Береза.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що українцям почали приходити платіжки, в яких потрібно доплатити за опалення за минулі роки.