Морська піхота ВСУ буде працювати з дронами Bayraktar ТВ2

consaidin 22, Квітень 2021, 17:43 125
Морська піхота ВСУ буде працювати з дронами Bayraktar ТВ2

Піхотинці вже провели заняття з управління розвідувально-ударними безпілотниками Bayraktar ТВ2, повідомили в прес-службі командування КМП.

Повідомляється також, що в поточному році ВМС ЗСУ отримають безпілотники Bayraktar ТВ2 з Туреччини з поліпшеними функціями, які будуть використані в інтересах піхоти. А тому морпіхи попередньо пройшли навчання з бойового застосування цих дронів:

“Дуже важливо, щоб наші офіцери розуміли всі можливості цього комплексу, розуміли, як з ними працювати. В майбутньому ми будемо використовувати ці дрони в наших інтересах. А тому, перед плануванням операцій, нам потрібно буде приймати рішення для найбільш ефективного використання безпілотника “.

На навчальних заняттях морпіхів ознайомили з тактико-технічними характеристиками дрона і всіма елементами комплексу в загальному.

Піхотинцям продемонстрували варіанти бойового навантаження на дрон, порядок застосування та планування і особливості передачі даних.

Крім цього, піхотинці вивчили вимоги до місць запуску і посадки, можливості безпілотника в плані повітряної розвідки в інтересах артилерії МП і берегового ракетного комплексу “Нептун”.

Нагадаємо, раніше ми писали, коли ЗСУ отримає перший серійний дивізіон протикорабельніх комплексів “Нептун”.

Також повідомлялось, що українські військові провели навчання з використанням турецьких безпілотників.