Українські військові провели навчання з використанням безпілотників Bayraktar TB2. ФОТО

Володимир Маркопольский 27, Березень 2021, 16:50 67
Українські військові провели навчання з використанням безпілотників Bayraktar TB2. ФОТО

Безпілотні ударні літальні апарати Bayraktar TB2 здійснили польоти з материкової частини України до острова Тендрівська коса, який знаходиться в Чорному морі. Дрони відпрацьовували різні навчальні завдання з маневрування.

Про це повідомляє інформаційне агентство”армія”.

На острові Тендрівська коса розташований військово-морський полігон. Цей полігон є багатофункціональним, на ньому тренуються і підвищують боєготовність різні підрозділи Військово-Морських Сил. Наприклад, проходять тренування з висадки морського десанту на необладнане узбережжя, катерні тактичні групи виконують артилерійські стрільби по береговим цілям.

Крім того, на полігоні нещодавно відпрацьовували випробування бронетранспортера БТР-4, який спеціально адаптований для морської піхоти і планують прийняти на озброєння.

Нагадаємо, що цього року ВМС України отримають комплекс безпілотних апаратів Bayraktar TB2 з поліпшеними характеристиками, наприклад, збільшеною дальністю польоту, які будуть діяти в інтересах Військово-Морських Сил як на суші, так і на морі.

Що цікаво, нещодавно Туреччина задіяла свої ударні безпілотні літальні апарати Bayraktar TB2 проти морських цілей на навчаннях Mavi Vatan-2021. Безпілотник вперше вразив надводну ціль високоточним боєприпасом.

Навчання проходили в східній частині Середземного моря. Bayraktar TB2 використовував ракету MAM – L з лазерним наведенням, розроблену і вироблену в Туреччині. Мета знаходилася поблизу берегової лінії, між невеликими островами.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в ЗСУ продемонстрували можливості снайперської гвинтівки вітчизняної розробки”нічний хижак”. Гвинтівка здатна вести прицільну стрільбу з відстані в 4 кілометри.

Також ми повідомляли про те, що ЗСУ взяли на озброєння великокаліберну гвинтівку “Алігатор”.