На Сумщині захист інтересів АТОвців хотіли доручити прихильнику “русского міра”

Володимир Маркопольский 23, Березень 2021, 14:12 80

Сумські ветерани АТО обурені можливим включенням до складу комісії захисту ветеранів російсько-української війни на Донбасі голови обласної Спілки ветеранів Афганістану Анатолія Лінника, який дотримується проросійських поглядів і був у складі партії президента-втікача Віктора Януковича.

Своє невдоволення ветерани АТО висловили Сумському губернатору Василю Хомі.

Йдеться про Т. зв. координаційну раду при Сумській ОДА, опікується проблемами ветераном бойових дій та членів сімей загиблих воїнів.

Представникам громадських організацій учасників російсько-української війни і сімей загиблих воїнів довелося “явочним порядком” роз’яснювати Сумському губернатору Василю Хомі (на зустрічі 22-го березня), що не варто включати до складу КС при Сумській ОДА, який повинен займатися питаннями забезпечення прав ветеранів та учасників АТО, людей хоч і є учасниками бойових дій, але відверто виступають проти незалежності та територіальної цілісності України.

В даному випадку розмова йшла персонально про голову обласної Спілки ветеранів Афганістану Анатолія Лінника, колишнього члена партії Януковича (нині ОПЗЖ) і активного прихильника “русского мира” в Україні.

Активна позиція ветеранів і значна їх кількість прийшли на зустріч, змусили Хому пообіцяти, що так більше робити не буде, але тут же, затятий любитель РПЦ МП заявив, що воювали за інтереси радянської імперії в Афганістані і ті, хто захищав від “русского мира” на Донбасі, рівні, оскільки “… це солдати …”.