На Житомирщині протестувальники проти підвищення тарифів увірвалися в будівлю “Житомиргазу”

ДУМКА 25, Жовтень 2021, 20:45 443
На Житомирщині протестувальники проти підвищення тарифів увірвалися в будівлю “Житомиргазу”

Учасники акції протесту в Житомирі, прорвалися в будівлю АТ “Житомиргаз”, куди їх не хотіли пускати на слухання з приводу збільшення тарифів на доставку і розподіл газу.

Про це повідомляють місцеві ЗМІ, передає “Думка“.

Раніше представники підприємства АТ” Житомиргаз ” повідомили, що у зв’язку з подорожчанням газу, ціна на доставку і розподіл також підніметься в 2 – 2,5 рази для сімей на Житомирщині. Таким чином тарифи на місяць зростуть приблизно на 600 – 900 гривень. Після цього під будівлею АТ” Житомиргаз”, де проходили громадські слухання з даного питання, зібралися протестувальники.

Після того, як представники підприємства відмовилися вийти до присутніх, люди вибили двері п самостійно проникли на територію компанії. У свою чергу місцеві депутати викликали поліцію, щоб вона заспокоїла людей.

Депутат Житомирської облради Руслан Годований заявив, що депутати міської ради та обласної ради написали спільне звернення до правоохоронних органів, щоб вони зафіксували, що громадські слухання так не були проведені. Крім того, депутат заявив, що вважає подію перешкоджанням депутатській діяльності.

На Житомирщині протестувальники проти підвищення тарифів увірвалися в будівлю “Житомиргазу” На Житомирщині протестувальники проти підвищення тарифів увірвалися в будівлю “Житомиргазу” На Житомирщині протестувальники проти підвищення тарифів увірвалися в будівлю “Житомиргазу” На Житомирщині протестувальники проти підвищення тарифів увірвалися в будівлю “Житомиргазу” На Житомирщині протестувальники проти підвищення тарифів увірвалися в будівлю “Житомиргазу”На Житомирщині протестувальники проти підвищення тарифів увірвалися в будівлю “Житомиргазу”

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що більше половини українців заявили про погіршення свого фінансового становища за останні два роки.