Нардеп від “Слуги народу” переплутала і прийшла на збори виборців на чужому окрузі

Володимир Маркопольский 28, Березень 2021, 19:41 125

У столиці стався курйозний інцидент: народна депутатка вирішила поспілкуватися з виборцями і завітала на збори. Але переплутала та потрапила на збори містян не свого виборчого округу.

Про депутатку Верховної Ради від партії “Слуга народу”, яка не пам’ятає межі свого виборчого округу, написала Євдокія Мурованська-Лантух у Facebook, повідомляє “Думка” з посиланням на “Big Kyiv“.

За словами киянки, мешканці одного з житлових комплексів столиці зібралися, щоб вирішити питання щодо тарифів на світло. Рішення було ухвалене, коли на збори з’явилася нардепка Людмила Буймістер.

Виступивши перед містянами з промовою, депутатка з подивом дізналася, що це не її виборчий округ.

”Але ж треба працювати, а не тільки вигулювати у Верховній Раді свої наряди. А з роботою зовсім кепсько, про що вже хто тільки не згадував. Пані депутат прийшла попіаритися, перебуваючи у повній свідомості того, що розправила пір’ячко перед виборцями свого округу. Лише наприкінці зборів вона з подивом дізналася, що це не її округ!”, – розповіла Мурованська-Лантух.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що народний депутат від фракції “Слуга народу”, голова Комітету Верховної Ради з питань здоров’я Михайло Радуцький не виконав жодної своєї обіцянки у сфері медицини.

Також повідомлялося, що народний депутат від “Слуга народу” Максим Павлюк вніс в декларацію 1 939 868 грн, які він нібито виграв у лотерею.