Нацкорпус анонсував акцію під Офісом президента проти “капітуляції і репресій”

ДУМКА 13, Серпень 2021, 01:40 1102
Нацкорпус анонсував акцію під Офісом президента проти “капітуляції і репресій”

Національний корпус збирається провести акцію під офісом президента 14 серпня, на якій вони вимагатимуть від влади “відмовитися від капітуляції і репресій проти ветеранів і націоналістів”.

Відповідний захід з’явився в Facebook.

“Цієї суботи ми вийдемо до офісу президента, щоб заявити: влада готується до масштабної зачистки проукраїнського суспільно-політичного поля перед здачею національних інтересів. Репресії, політичні переслідування, дискредитація націоналістичного руху і маніпуляції громадською думкою – вся ця історія покликана виключити протести активної патріотичної громадськості.

Порядок нового політичного сезону з осені почнеться з питань Донбасу і Криму: від України вимагають імплементації формули Штайнмаєра і подачі води в окупований Криму. Тим часом керівництво держави готує капітуляцію на фронті: військовим забороняють відповідати на обстріли ворога, позбавляють премій і навіть штрафують за недотримання “режиму тиші”, – заявляють організатори акції.

На їхню думку, президент готує репресії проти ветеранів і націоналістів.

“Зеленський розуміє, що ми – патріоти, ветерани, націоналісти-не дамо йому піти на зрадницькі умови і здати державні інтереси України. Щоб розв’язати руки, влада репресує Активний пласт суспільства, тих, хто першими стають на безкомпромісний захист країни. Репресії проти Азовського руху – це тільки початок. Такий план влади на всю проукраїнську опозицію!”,- йдеться у зверненні.

Організатори акції ” Зупинимо капітуляцію “вимагають від влади публічно відмовитися від імплементації т.зв.” формули Штайнмаєра”, тобто проведення виборів під дулами автоматів і легітимізації влади бойовиків, і будь-якої можливості подачі води в Крим, поки він не буде деокупований.