Однофамілець Шарія отримав $500 за реєстрацію партії на його ім’я і пошкодував про це. ВІДЕО

Ірина Дубровська 18, Лютий 2021, 23:28 68
Однофамілець Шарія отримав $500 за реєстрацію партії на його ім’я і пошкодував про це. ВІДЕО

Віктор Шарій в 2019 році за 500$ погодився на використання його прізвища в назві політсили і тепер шкодує про це рішення.
Так, “Партія Шарія” використовує прізвище не блогера Анатолія Шарія, а Віктора Шарія з Дніпра.

Про це він повідомив в інтерв’ю Громадському, передає Думка.

За його словами, він змінив своє рішення і хоче “відібрати” його назад.

“Починають підколювати, “стібатися”, а мені це вже неприємно. І я хочу зараз поставити в цьому всьому крапку”, – заявив Віктор Шарій.

Чоловік розповідає, що використовувати його прізвище в “партії Шарія” захотіли в 2019 році, перед виборами до Верховної Ради. Тоді Віктору Шарію подзвонили представники блогера і запропонували грошову винагороду, на що той погодився.

Віктор Шарій розповів, що після візиту до нотаріуса він довгий час ніякого відношення до партії не мав.

“Після того, як я дав свою згоду, я на деякий час навіть забув про них”, — заявив він.

Крім того, він розповів, що в 2020 році він за гроші “партії Шарія” їздив до Туреччини через те, що йому сказали, що в Україні йому загрожує небезпека. За словами Віктора, Анатолій став умовляти його попросити політичний притулок в одній з країн ЄС, але той відмовився.

Шарій звернувся до Окружного адміністративного суду з позовом, в якому вказав, що не є членом партії, не працює в ній і не входить до складу її керівних органів, а “використання його прізвища в назві партії не повинно відбуватися без його згоди”.

Раніше в СБУ заявляли, що проводять “слідчі дії” з Віктором Шарієм, передає Радіо Свобода.

“СБУ проводить слідчі дії з Віктором Шарієм, але про затримання не йдеться. Зараз співробітники спецслужби перевіряють його причетність до протиправної діяльності Анатолія Шарія”, — повідомляли у відомстві.

16 лютого Анатолій Шарій заявив, що Віктора Шарія затримала СБУ.

“Співробітники СБУ заштовхали його в машину при активній допомозі співробітників МВС. Ви пам’ятаєте Віктора Шарія. Це та людина, яку СБУ разом з “Нацкорпусом” змусили подати позов на партію Шарія. Потім він позов відкликав і справа розвалилася. У цьому був замішаний Мін’юст”, – заявив блогер.

Нагадаємо, служба безпеки України оголосила про підозру блогеру Анатолію Шарію за двома статтями Кримінального кодексу України – “держзрада”і” порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної приналежності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками”.

Голова правління Громадянської мережі ОПОРА Ольга Айвазовська” партію Шарія ” неможливо заборонити в позасудовому порядку через оголошення підозри в держзраді блогеру. За словами Ольги Айвазовської, Анатолій Шарій формально не очолює партію.

Анатолій Шарій виїхав з України в 2012 році і переховувався від правоохоронних органів України в різних країнах Євросоюзу. У липні 2013 року міністерство безпеки і юстиції Нідерландів поінформувало Україну, що Шарій отримав статус біженця і не може бути виданий українським правоохоронцям в рамках Женевської Конвенції 1951 року і директиви ЄС. У травні 2014 року Шарій отримав статус політбеженця в Литві.