Шарій розповів подробиці “унітазної спецоперації”

consaidin 8, Липень 2020, 01:39 1339
Шарій розповів подробиці “унітазної спецоперації”

Проросійський блогер і лідер партії імені себе Анатолій Шарій зізнався, що дійсно ініціював операцію з видобутку випорожнень Зеленського з туалету одеського ресторану.

Він випустив відео, в якому розповів подробиці «унитазной» спецоперації в Одесі.

Блогер стверджує, що його прихильники діяли без відома адміністрації ресторану «Риба», а проникнувши в туалет, навмисно зіпсували злив.

«Ми вивели з ладу унітаз. Один чоловік стежив, куди буде йти президент. Другий чоловік стежив за самою кабінкою. Туди заходили люди, виходили, у них не виходило змити… Нашій людині періодично доводилося проникати туди, щоб акуратно змити те, що там залишили інші люди. Не з приємних завдань. Потім, коли туди попрямував Володимир Олександрович, там вже було дуже чисто, — розповідає Шарій. – Володимир Олександрович зробив там брудно. Змити не вийшло, і він пішов. А далі була справа техніки — зібрати цей матеріал».

Збором випорожнень Шарій збирався дізнатися, чи вживає Зеленський наркотики — після забору біоматеріал відправили в дві лабораторії — українську та німецьку.

Шарій пояснив, що затіяв все це в помсту за організовану проти нього кампанію з боку Офісу президента.

«Вони борються тупо, як вміють, а я – розумно», — заявив лідер «Партії Шарія».

Зазначимо, фахівці вважають, що аналіз біоматеріалу, відібраний таким чином, не дасть достовірного результату, тому «унітазна спецоперація» Шарія заздалегідь була приречена на провал. Згідно з інструкціями, зразки сечі не повинні бути забруднені сторонніми домішками — посуд для збору зразків повинна бути без слідів миючих і дезінфікуючих засобів або води.