Офіс президента не можуть відмити від фарби вже чверть місяця. ФОТО

Володимир Маркопольский 29, Березень 2021, 06:21 52

Фасад будівлі на Банковій, де працює президент України Володимир Зеленський, відмивають вже чверть Місяця.

Про це пише у Facebook підприємець Олексій Давиденко, додавши відповідну фотографію.

“Висить Спецодяг. Ходять мийники. Розкидані шланги. Забиті двері. XXI століття. Ми щодня читаємо новини як по всьому світу темпи будівництва, інновацій та впроваджень б’ють рекорди по швидкості.

В Австралії, 100 днів знадобилося Маску, щоб побудувати 100 мВт станцію.

У Китаї за 10 днів побудували модульну лікарню на 1000 ліжок.

В Ізраїлі за три місяці практично повністю вакцинували все населення країни.

У світі навчилися не тільки миттєво приймати найважливіші рішення, а й блискавично їх впроваджувати в життя. Але в Віллабаджо ніхто нікуди не поспішає. Навіщо поспішати? Куди поспішати? І правда, у нас же ще все життя попереду”, – іронізує Давиденко.

Нагадаємо, раніше правозахисниця з Центру Громадянських свобод Олександра Матвійчук заявила, що свастика на будівлі офісу Президента після суботньої акції протесту з’явилася вже після завершення акції.

Пізніше заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко заявив, що громадянину, який розбивав вікна в офісі Президента, вже пред’явлено підозру. Готується цілий ряд обґрунтованих підозр, кожне з яких буде підкріплено відеозаписом із зазначенням того, хто, в який момент і, що зробив.

Також ми повідомляли, що Художня галерея з Києва вирішила викупити двері офісу президента, які були розмальовані під час акції 20 березня на Банковій, що переросла в погроми.